RingPara Yaza Merhaba Yarışması sonuçları için Tıklayın...

RingPara

Boşa Çalmasın!

RingPara, cep telefonuna gelen aramalarda ve bildirimlerde reklam oynatan ve size anında para kazandıran ücretsiz bir mobil uygulamadır.

Google Play indir

RingPara Nasıl Kullanılır?

4 adımda RingPara kullanımı

2. Aran

Gün içerisinde telefonun çalsın. 

3. Kazan

Gelen aramalarda izlediğin reklam başına RingPara kazan.

4. Harca

Biriktirdiğin RingPara'larını dilediğin gibi harca.

RingPara Hakkında

Telefona gelen aramalarda ve bildirimlerde karşılaşılan reklamlarla etkileşime geçen kullanıcıların para kazandığı bir uygulama. Bu uygulamayı kullanabilmek için Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefon olması ve internet erişiminin açık olması gerekir.

Kurulumu kolay ve ücretsiz bir uygulamadır.

Google Play Store’dan yapılacak kurulum sonrası üyelik bilgileri doldurularak aktive edilmesi ile RingPara kazanılmaya başlanır.

Kazanılan RingPara’lar TL karşılığı da belirtilerek istenildiğinde harcanmaya hazır olarak hesapta bekletilir. 

Üyelik bilgilerinin eksiksiz girilmesi reklamın aktivasyonu için yeterlidir. Bilgiler girildikten sonra telefon çaldığında reklamlar yayınlanmaya başlar.

RingPara sisteminde yer alan üyelik bilgilerinin güncel ve eksiksiz olması daha uygun ve doğru içerikli reklam alınmasına yardımcı olur ve bu sayede kazanç yükselir.

★ İster dilediğin Banka hesabına TL olarak,
★ İster alışveriş kartı İNİNAL ile yapacağın alışverişlerde,
★ İster Sivil Toplum Kuruluşlarından seçeceğin bir kuruma bağışta bulunarak,
★ İstersen sen de “Puan Kullan” menüsündeki platformlar sayesinde:
    - Telefon hattına dilediğin paketi satın alabilir,
    - Dijital müzik platformlara üyelik alabilir,
    - Steam ve oyun kodları satın alabilir,
    - Farklı avantajlarla biriktirdiğin puanları çok daha değerli şekilde kullanabilirsin!

Rakamlarla RingPara

Biz büyük bir aileyiz

2.080.191.255

Toplam Kazanılan RP

6.670.121

Toplam Gösterilen Reklam

103.963

Toplam Kullanıcı Sayısı

Sıkça Sorulan Sorular

RingPara, cep telefonuna gelen aramalarda ve bildirimlerde gösterilen reklamlar ile sana RP (para) kazandıran Android telefonlara özel bir uygulamadır.

RingPara’nın kısaltması olarak RP kullanılıyor.

Uygulamayı https://play.google.com/store adresinden "RingPara" yazarak aratabilir veya buradan indirip telefonuna kurabilirsin. Uygulamayı indirdikten sonra istenen bilgileri girerek kayıt işlemini tamamlaman yeterli. Kaydı tamamladıktan sonra “Bildirim Erişimleri”ni aktif etmeyi unutma.

RingPara kazanırken göreceğin reklamların seninle ilgili olabilmesi için doğru hedefleme yapmamız gerekiyor. Amacımız RingPara kazanırken ilgini çekebilecek içeriklerle bunu gerçekleştirmek.

Uygulama nasıl çalışıyor?
Telefonunun RingPara kazanması için, internet erişimine açık bir telefon olması yeterli. Daha sonra telefon çaldığında veya bir bildirim geldiğinde reklamlar görüntülenmeye başlayacak. Tabi ki reklamları izlerken senin de sıkılmanı istemiyoruz o yüzden telefon her çaldığında reklam görüntülenmez. Gün içerisinde belli adette reklam görüyor olacaksın. Bu adet değişken olabilir.

Sessizken de çalışıyor mu?
Telefonun sesi kısık, titreşimde ya da kulaklık takılı ise, rahatsız edilmek istemediğini düşündüğümüzden arama geldiğinde reklam göstermiyoruz. Fakat bildirimlerde RingPara kazanmaya devam edebilirsin. Ayrıca sen de kampanya sayfalarında istediğin kampanyaların duyurusunu kapatabilir ya da saat ayarlarından hangi saat aralıklarında sana reklam göstermemizi istediğini belirtebilirsin.

Nasıl RP kazanıyorum?
Telefonun çalarken karşılaşacağın kampanyayı izlediğinde hesabına RP direkt yükleniyor olacak. Kampanya çıkan ekranda geri sayım gerçekleşir. Sayım bittiğinde tik işaretini ve RingPara logosunu gördüğünde RingPara kazanırsın. Aynı zamanda uygulama içerisindeki anketler ve oyunlarla daha fazla puan kazanma şansın olduğunu unutma.

RingPara ile ne kadar para kazanabilirim?
Bu sana bağlı! Öncelikle RingPara ayarlarının tümünün aktif olduğundan emin olmalısın. Bununla birlikte reklam verenler tarafından daha çok hedeflemeye girmek için telefonunu aktif bir şekilde kullanıyor olman ve sana çıkan kampanyaları mümkün olduğunca uzun izleyerek ilgi duyduğun reklamların üstüne tıklamalısın. Bu sayede günde binlerce puan kazanabilirsin. Uygulama içerisindeki oyunlar ve anketlerle de puanlarını katlayabilirsin.

Kazandığım RingParaları (RP) nasıl kullanabilirim?
Kazandığın RP’leri dilediğin gibi harcayabilmen için sana seçenekler sunuyoruz:
★ İster dilediğin Banka hesabına TL olarak,
★ İster alışveriş kartı İNİNAL ile yapacağın alışverişlerde,
★ İster Sivil Toplum Kuruluşlarından seçeceğin bir kuruma bağışta bulunarak RP’lerini harcayabilirsin.
★ İstersen sen de “Puan Kullan” menüsündeki platformlar sayesinde:
    - Telefon hattına dilediğin paketi satın alabilir
    - Dijital müzik platformlara üyelik alabilir
    - Steam ve oyun kodları satın alabilir
    - Farklı avantajlarla biriktirdiğin puanları çok daha değerli şekilde kullanabilirsin!


İninal üzerinden kullanımım nasıl oluyor?
Biriktirdiğin RingParaları senin için tanımlanmış ön ödemeli bir kart olan İninal kartına aktararak arzu ettiğin internet sitesinden alışveriş yapabilir ya da dilersen 5 TL’lik bir ücret karşılığında adresine kart olarak teslim ettirerek kart geçerli olan her yerde güvenle kullanabilirsin.
İninal’la ilgili daha detaylı bilgiye www.ininal.com/sss adresinden ulaşabilirsin.

RingPara’ya yüklenen paralar nereden geliyor?
Reklamverenler tarafından yapılan yatırımlar üzerinden komisyon kesildikten sonra kalan tutar kullanıcıların hesabına yüklenecek şekilde sistem çalışıyor.

RingPara’ların son kullanma tarihi var mı?
Hesaba yüklenen RingPara’lar sen harcayana kadar hesabında kalmaya devam eder.

RingPara hangi ülkenin uygulamasıdır?
RingPara, Türk mühendisleri tarafından yaratılıp dünyaya yayılan bir uygulamadır.

Hangi durumlarda RingPara (RP) kazanamam?
Kampanya çıkan ekrandaki geri sayım bitmeden erken kapatıldığında RingPara kazanılamaz. Cevapsız çağrı ile sonuçlanan reklam gösterimleri de, izlenmemiş sayılarak RingPara kazandırmaz. Telefonunun sesi kısık, titreşimde veya kulaklığın takılı ise, "rahatsız etme" modunda olduğun varsayıldığı için reklam gösterilmez. RingPara ana sayfasındaki ekranında sağ üst köşedeki anahtar kapalı durumda da RingPara pasiftir, reklam oynamaz ve RingPara kazanılmaz. Zaman ayarlarından pasifleştirdiğin saat aralıklarında da reklam görüntülenmez ve RingPara kazanamazsın. Aynı zamanda “Reklam Ayarları” altındaki “Bildirim Erişimleri” pasif olduğunda hiçbir bildirimden RingPara kazanılamaz.

Telefonum her çaldığında kampanya görüntülenecek mi?
Telefonun her çaldığında ya da her bildirim aldığında kampanya oynamaz, sana uygun kampanya içerikleri ve adetleri günlük olarak değişkenlik gösterir.

Telefonum çaldığı halde para kazanamıyorum. Neden?
Eğer telefonun çaldığında ya da bir bildirim aldığında kampanya gözükmez ise sana ait kampanya bulunamamış veya kampanya limitini doldurmuş olabilirsin. RingPara ayarların aktif olduğu sürece daha sonradan yeni bir çağrı veya bildirim aldığında kampanya görüntüleyebilirsin.

Bugün hiç kampanya oynamadı. Neden?
Tüm kampanyaları görüntüleyebilmek için tüm ayarların aktif olduğundan emin olmalısın. “Bildirim Erişimleri” kapalı olduğunda çoğu reklamı görüntüleyemezsin.

Daha çok kampanya görüntülemek için ne yapmalıyım?
Öncelikle “Reklam Ayarlarını” ve “Zamanlama” ayarlarını kontrol etmen gerekir. Bunun dışında reklam verenler tarafından daha çok hedeflemeye girmek için telefonunu aktif bir şekilde kullanman, sana çıkan kampanyaları mümkün olduğunca uzun izleyerek ilgi duyduğun reklamların üstüne tıklayarak daha fazla kampanya görüntüleyebilirsin. Bu konuda sıkıntı yaşıyorsan bize dilediğin zaman uygulama içerisindeki “Destek” bölümünden ulaşabilirsin.

Zaman ayarları ne işe yarar?
RingPara reklamları zil sesi olarak telefonunun o an aktifte kullanılan ses ayarında çalar. Gün içinde belirli zamanlar bu yüksek sesli kampanya videolarının çalmasını istemeyebilirsin. Zaman ayarları da telefonuna çağrı veya bildirim geldiğinde, telefonun sesi olarak reklam gösterimi yapılacak saat dilimlerini aktif veya pasifleştirebilmeni sağlar. Uygulamayı ilk indirdiğinde tüm zaman aktif olarak görünecektir. Saat dilimlerinin karşısındaki anahtara tıklayarak aktif ve pasifliklerini istediğin zaman değiştirebilirsin. Böylece, uygun olmadığın zamanlar RingPara reklamlarının görüntülenmesini engellemiş olursun.

Hesabıma giriş yapamıyorum. Neden?
Kullanıcı adını ya da şifreni yanlış girmiş olabilirsin, hesap bilgilerini kontrol ederek tekrar denemeni öneririz. Halen giriş yapamıyorsan internet bağlantını kontrol edebilirsin. Her şeyin doğru olduğundan eminsen de şifremi unuttum butonuna tıklayarak şifreni sıfırlayabilirsin.

Yaş sınırı var mı?
Yaş sınırımız 15’dir. 15 yaş ve altı kullanıcıların telefonlarında kampanya videosu görüntülenmez. 

Uygulamayı ücretsiz indirin

Google Play indir

Kullanıcı Yorumları

★★★★
Müthiş bir uygulama. Herkes kazanıyor. Teşekkürler.

★★★★★
Para kesinlikle kazandırıyor. İyi para kazandırdığı kesin ama sabır gerektirir.

★★★★★
Çok süper bir program yapanın ellerine saglık ama reklam miktarı biraz arttırılmalı bence.

★★★★★
Teşekkürler ringpara ilk ödememi aldım gerçekten çok güzel uygulama yapmışsınız.

★★★★
Uygulamayı hayata geçiren bu şirkete helal olsun başarılarının devamını diliyorum. Kolay gelsin size.

★★★
İyi fikir Telefon çalarken ufak bir reklam çıkıyor ve bu reklamdan siz de kazançlı çıkıyorsunuz.

RingPara

2018 Tüm hakları
RingPara A.Ş.’de saklıdır.